RCA0375KFLF
MFR.Part #
RCA0375KFLF
JLCPCB Part #
C22369783
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS