RCA0391KFLF
MFR.Part #
RCA0391KFLF
JLCPCB Part #
C22369708
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS