RCA036K98FLF
MFR.Part #
RCA036K98FLF
JLCPCB Part #
C22369678
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.98kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS