RCA0314K3FLF
MFR.Part #
RCA0314K3FLF
JLCPCB Part #
C22369669
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS