RCA02220KFLF
MFR.Part #
RCA02220KFLF
JLCPCB Part #
C22369567
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS