RCA02680KFLF
MFR.Part #
RCA02680KFLF
JLCPCB Part #
C22369566
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS