RCA02180KFLF
MFR.Part #
RCA02180KFLF
JLCPCB Part #
C22369559
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS