RCA02330RFLF
MFR.Part #
RCA02330RFLF
JLCPCB Part #
C22369543
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS