RCA021K5FLF
MFR.Part #
RCA021K5FLF
JLCPCB Part #
C22369462
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS