RCA025K62FLF
MFR.Part #
RCA025K62FLF
JLCPCB Part #
C22369450
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS