RCA022K94FLF
MFR.Part #
RCA022K94FLF
JLCPCB Part #
C22369428
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS