RCA02560RFLF
MFR.Part #
RCA02560RFLF
JLCPCB Part #
C22369346
Description
-55℃~+155℃ 50V 560Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS