RCA021K3FLF
MFR.Part #
RCA021K3FLF
JLCPCB Part #
C22369307
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS