RCA02390RFLF
MFR.Part #
RCA02390RFLF
JLCPCB Part #
C22369254
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 50V 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS