RCA022K87FLF
MFR.Part #
RCA022K87FLF
JLCPCB Part #
C22369219
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 50V 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS