RCA0224KJLF
MFR.Part #
RCA0224KJLF
JLCPCB Part #
C22369176
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 50V 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS