RCA024R7JLF
MFR.Part #
RCA024R7JLF
JLCPCB Part #
C22369165
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 50V 62.5mW ±400ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS