RCA02150RJLF
MFR.Part #
RCA02150RJLF
JLCPCB Part #
C22369161
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 50V 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS