A2543WR-2P-2
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A2543WR-2P-2
JLCPCB Part #
C239369
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2.54mm 250V 2P 4A Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS