A2541HWR-2x2P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A2541HWR-2x2P
JLCPCB Part #
C239353
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x2P 3.2mm 3A 4P 5mm Brass Gold Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS