EKMR421VSN561MR45S
MFR.Part #
EKMR421VSN561MR45S
JLCPCB Part #
C22365196
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.94A@120Hz 30mm 420V 45mm 560uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS