RCA062R2FLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCA062R2FLF
JLCPCB Part #
C22356807
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 250mW ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS