RCA052K49FLF
MFR.Part #
RCA052K49FLF
JLCPCB Part #
C22356785
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.49kΩ ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS