RCA05130RFLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCA05130RFLF
JLCPCB Part #
C22356769
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω 150V ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS