RCA0513KFLF
MFR.Part #
RCA0513KFLF
JLCPCB Part #
C22356762
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ 150V ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS