RCA0547KFLF
MFR.Part #
RCA0547KFLF
JLCPCB Part #
C22356689
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS