RCA0515KFLF
MFR.Part #
RCA0515KFLF
JLCPCB Part #
C22356685
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS