RCA05200RJLF
MFR.Part #
RCA05200RJLF
JLCPCB Part #
C22356674
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 200Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS