RCA038R2JLF
MFR.Part #
RCA038R2JLF
JLCPCB Part #
C22356639
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS