RCA03470RJLF
MFR.Part #
RCA03470RJLF
JLCPCB Part #
C22356627
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS