RCA0313KJLF
MFR.Part #
RCA0313KJLF
JLCPCB Part #
C22356592
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS