RCA0336KJLF
MFR.Part #
RCA0336KJLF
JLCPCB Part #
C22356591
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS