RCA0312K4FLF
MFR.Part #
RCA0312K4FLF
JLCPCB Part #
C22356561
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS