RCA038R2FLF
MFR.Part #
RCA038R2FLF
JLCPCB Part #
C22356555
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS