RCA03130RFLF
MFR.Part #
RCA03130RFLF
JLCPCB Part #
C22356531
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS