RCA0322KFLF
MFR.Part #
RCA0322KFLF
JLCPCB Part #
C22356459
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS