RCA0330KFLF
MFR.Part #
RCA0330KFLF
JLCPCB Part #
C22356453
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS