RCA035K36FLF
MFR.Part #
RCA035K36FLF
JLCPCB Part #
C22356379
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS