RCA0380R6FLF
MFR.Part #
RCA0380R6FLF
JLCPCB Part #
C22356331
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS