RCA0318K2FLF
MFR.Part #
RCA0318K2FLF
JLCPCB Part #
C22356300
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS