RCA0215KFLF
MFR.Part #
RCA0215KFLF
JLCPCB Part #
C22356246
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS