RCA0213KFLF
MFR.Part #
RCA0213KFLF
JLCPCB Part #
C22356242
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS