RCA022K2JLF
MFR.Part #
RCA022K2JLF
JLCPCB Part #
C22356238
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS