RCA02160RJLF
MFR.Part #
RCA02160RJLF
JLCPCB Part #
C22356224
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS