RCA02820KJLF
MFR.Part #
RCA02820KJLF
JLCPCB Part #
C22356222
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS