RCA02110KJLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCA02110KJLF
JLCPCB Part #
C22356221
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS