RCA021M5JLF
MFR.Part #
RCA021M5JLF
JLCPCB Part #
C22356199
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS