RCA023K9JLF
MFR.Part #
RCA023K9JLF
JLCPCB Part #
C22356180
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS