EGPA500ELL222ML40S
MFR.Part #
EGPA500ELL222ML40S
JLCPCB Part #
C194654
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
16mm 20mΩ@100kHz 2200uF 3.72A@100kHz 40mm 5000hrs@125℃ 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS