SRS4280N003N25
Extended
Manufacturer
NetPower Technologies
MFR.Part #
SRS4280N003N25
Description
-40℃~+85℃ 1 2.5A 250kHz 28V 300mVp-p 36V~75V 40mA 500uF 90.5% Open type ±3% - DC-DC Power Modules ROHS